Hulp voor ondernemers
De impact van het coronavirus op de samenleving is groot. Naast onze gezondheid, is het ook belangrijk dat we onze banen en inkomens beschermen. We proberen, daar waar het kan, ondernemers te ondersteunen in deze moeilijke tijd.
Voor (zelfstandige) ondernemers die in de problemen dreigen te komen door de coronacrisis is er hulp met het noodpakket voor banen en economie. De regeling Tijdelijke overbruggingsregeling zelfstandig ondernemers (Tozo) is hier één van. U kunt uw aanvraag indienen bij Meerinzicht.
De NOW is bedoeld om werkgevers die te maken hebben met omzetverlies tegemoet te komen. Vanaf maandag 6 april is het NOW-loket open voor werkgevers. Meer informatie op de website van het UWV,
Als gevolg van de maatregelen tegen de uitbreiding van het coronavirus loopt u als zp'er, zzp'er of als ondernemer tegen veel vragen aan. Op pagina veelgestelde vragen en antwoord voor ondernemers geven we antwoord op de vragen waarbij de gemeente Ermelo u kan helpen. Kijk voor antwoorden op andere, algemenere vragen op de website van Rijksoverheid.
We kunnen ons voorstellen dat u vragen heeft over bepaalde regelingen of over de consequenties van het coronavirus voor uw bedrijf of organisatie. Heeft u vragen of opmerkingen neem dan contact op met Roelof Prins, bedrijfscontactfunctionaris van de gemeente Ermelo. Hij is aanspreekpunt voor alle vragen en opmerkingen over ondernemen in Ermelo. Wilt u contact opnemen of bent u benieuwd wat de gemeente voor u kan betekenen?
Roelof is te bereiken via:
r.prins@ermelo.nl
(0341) 56 73 08
Zie ook
Wilt u meer weten over het coronavirus? Kijk dan op de website van het RIVM en de Rijksoverheid. Daarnaast is er specifiek voor ondernemers een aantal relevante websites met meer info: